Kupte Silic Dot rukavice pouze za 129,-

Nadčasové teplé rukavice s elektricky vodivým materiálem na konečcích třech prstů, které vás zahřejí, ale především umožní ovládat dotykový displej telefonu či jiného přístroje.

Už si nemusíte stále sundávat rukavice a mrznout při práci s telefonem. Tyto zázračné a zároveň pohodlné, hřejivé rukavice Vám umožní displej vašeho telefonu ovládat i s nimi.

Jednoduchá, rychlá a především hřejivá obsluha vašeho telefonu. S rukavicemi Silic™DOT to máte pod kontrolou!Koupit za 129,-

Silic DOT rukavice 01 Silic DOT rukavice 02 Silic DOT rukavice 03

Popis Silic Dot rukavic

 • User Friendly

  Nadčasové teplé rukavice

  Už si nemusíte stále sundávat rukavice a mrznout při práci s telefonem. Tyto zázračné a zároveň pohodlné, hřejivé rukavice Vám umožní displej vašeho telefonu ovládat i s nimi. Jednoduchá, rychlá a především hřejivá obsluha vašeho telefonu. S rukavicemi Silic™DOT to máte pod kontrolou!

 • In The Box

  Rukavice Silic™DOT!

  Rukavice Silic™DOT mají na třech prstech – palec, ukazováček a prostředníček – odlišný, elektricky vodivý materiál, který vám umožní mít kontrolu nad svým telefonem s dotykovým displejem a zároveň udržet ruce v teple. S těmito nadčasovými rukavicemi ovládáte displej s citem a stejně jednoduše jako bez rukavic.

 • Cost Effective

  Cena

  Cena rukavic je pouze 129 Kč. Proto neváhejte a kupte Silic Dot rukavice ještě dnes. Při odběru více kusů množstevní sleva. Při koupi 3ks je cena za kus 129 Kč.

 • Plugin Compatible

  Zásady správného užívání a údržba

  Rukavice Silic™DOT používejte jako běžné rukavice. Chraňte rukavice před ohněm. Nedotýkejte se v rukavicích žádného aktivního vodiče elektrického napětí. Rukavice nejsou vhodné pro děti. Jen ruční praní při teplotě max. 30°C. Nepoužívejte aviváž! Rukavice nejsou určeny do sušičky.

Silic

Silic.cz je mladá značka, která přináší na český trh originální produkty jako jsou silikonové hodinky, rukavice, háčky na kabelky, pan Kinky a například desingové lampičky.

Ze všech modelů hodinek Silic vyzařuje STYL, ELEGANCE, PRAKTIČNOST, ORIGINALITA I DESIGN.

Vytváříme mladistvou linii hodinek, při níž se nebojíme experimentovat s designem, barvami i materiálem, a tím udávat směr novým módním trendům.

Naším hlavním cílem je uspokojit náročnou poptávku dnešní doby, která prahne po kvalitních sportovních, lehce extravagantních, variabilních a zároveň pohodlných hodinkách moderního designu za přijatelnou cenu.

Tento cíl se nám daří plnit, o čemž nejlépe vypovídají stovky spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy! Vyberte si ze široké škály silikonových hodinek značky Silic na následujících stránkách ...

Velkoobchodní ceník na vyžádání - také možnost vyšít logo.


Silic International s.r.o.
Náměstí Arnošta z Pardubic 735
25082 Úvaly

Zákaznická podpora +420 77 66 5 22 44
Email: info@silic.cz
Skype: silic.cz

Máte dotaz? Napište nám.

Děkujeme za Váš zájem. Zpráva byla odeslaná.
Kupte Silic Dot rukavice teď!